0320-228060

Team

Team 2018 – 2019

Directie

Rolf Tuinman

Rolf Tuinman

Directeur

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Ondersteunend

Ragnhild Huskens

Ragnhild Huskens

Intern begeleider

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Vivian van Oosterhout

Vivian van Oosterhout

Intern begeleider

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Mirella Altman

Mirella Altman

Ondersteunend

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do (ochtenden)

Marleen Last

Marleen Last

Onderwijsassistent

Dagen aanwezig: wo,do,vr

Janine Tjon Appian

Janine Tjon Appian

Onderwijsassistent

Dagen aanwezig: ma ochtend, di ochtend

Tanja Kerpershoek

Tanja Kerpershoek

Administratief medewerker

Dagen aanwezig: do,vr

Groep 1 en 2

Gonda Kimmann

Gonda Kimmann

Olijke Olifanten

Dagen aanwezig: di,do,vr

Anika Zijderveld

Anika Zijderveld

Olijke Olifanten

Dagen aanwezig: ma

Cindy van der Weerd

Cindy van der Weerd

Bezig Bijtjes (groep 1/2)

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr
Bouwcoördinator onderbouw

Eline Bekedam

Eline Bekedam

Kwakende Kikkers

Dagen aanwezig: do

Lisanne Lentink

Lisanne Lentink

Kwakende Kikkers

Dagen aanwezig: ma,di,vr

Trea Schoonewelle

Trea Schoonewelle

Supermuizen

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Groep 3 en 4

Hester de Jager

Hester de Jager

Pientere Pinguïns (groep 3)

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Anika Zijderveld

Anika Zijderveld

Pientere Pinguïns (groep 3)

Dagen aanwezig: di, wo

Tineke Fleurke

Tineke Fleurke

Slingerapen (groep 3)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Annemarie Wesseling

Annemarie Wesseling

Dolle Dolfijnen (groep 4)

Dagen aanwezig: ma,di,wo

Ilona de Groot

Ilona de Groot

Dolle Dolfijnen (groep 4)

Dagen aanwezig: do,vr

Aafke Siewe

Aafke Siewe

Noeste Neushoorns (groep 4)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,vr

Kelly van Doesburg

Kelly van Doesburg

Noeste Neushoorns (groep 4)

Dagen aanwezig: do

Groep 5 en 6

Tim Koman

Tim Koman

Stoere Stokstaartjes (groep 5)

Dagen aanwezig: ma,di,wo
vr:Vlotte Vleermuizen

Akkelien Bijma

Akkelien Bijma

Stoere Stokstaartjes (groep 5)

Dagen aanwezig: do,vr

Hanneke Wind

Hanneke Wind

Drakenwoud (groep 5)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr
Bouwcoördinator groep 5/6

Jan Willem Meijer

Jan Willem Meijer

Vlotte Vleermuizen (groep 6)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do

Rodger van der Linden

Rodger van der Linden

Pandaberen (groep 6)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Groep 7 en 8

Justin Wolffensperger

Justin Wolffensperger

Toffe Tijgers (groep 7)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Kenneth van Harten

Kenneth van Harten

Wolvennest (groep 7/8)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Eline Bekedam

Eline Bekedam

Wolvennest (groep 7/8)

Dagen aanwezig: vr

Suzanne Schaap

Suzanne Schaap

Coole Cheetahs

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr
Bouwcoördinator groep 7/8

Plusgroep

Kelly van Doesburg

Kelly van Doesburg

Ijverige Ijsberen

Dagen aanwezig: wo