0320-228060

Team

Team 2016 – 2017

Directie

Rolf Tuinman

Rolf Tuinman

Directeur

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Patricia de Haan

Patricia de Haan

Adjunct directeur

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Ondersteunend

Tjarda van Bemmel

Tjarda van Bemmel

Intern begeleider

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Vivian van Oosterhout

Vivian van Oosterhout

Intern begeleider

Dagen aanwezig: wo

Mirella Altman

Mirella Altman

Ondersteunend

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do (ochtenden)

Marleen Last

Marleen Last

Onderwijsassistent

Dagen aanwezig: wo,do,vr

Onderbouw

Gonda Kimmann

Gonda Kimmann

Olijke Olifanten

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr
Teamleider onderbouw

Cindy van der Weerd

Cindy van der Weerd

Bezig Bijtjes (groep 1/2)

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Lisanne Lentink

Lisanne Lentink

Pientere Pinguïns (groep 3)

Dagen aanwezig: wo

Trea Schoonewelle

Trea Schoonewelle

Supermuizen

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Middenbouw

Hester de Jager

Hester de Jager

Pientere Pinguïns (groep 3)

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr

Vivian van Oosterhout

Vivian van Oosterhout

Stoere Stokstaartjes (groep 5)

Dagen aanwezig: ma,di,do,vr
Teamleider middenbouw

Anika Zijderveld

Anika Zijderveld

Kwakende Kikkers (groep 1/2)

Dagen aanwezig: ma,di

Akkelien Bijma

Akkelien Bijma

Stoere Stokstaartjes (groep 5)

Dagen aanwezig: do,vr

Tineke Fleurke

Tineke Fleurke

Slingerapen (groep 3)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Melanie Baijense

Melanie Baijense

Drakenwoud (groep 5)

Dagen aanwezig: ma,di

Yvette Gijsberts

Yvette Gijsberts

Noeste Neushoorns (groep 4)


Dagen aanwezig: ma,di,wo

Christine Foppen

Christine Foppen

Drakenwoud (groep 5)

Dagen aanwezig: ma,wo,do,vr

Hanneke Wind

Hanneke Wind

Dolle Dolfijnen (groep 4)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Annemarie Wesseling

Annemarie Wesseling

Drakenwoud (groep 5)

Dagen aanwezig: ma, di wo

Bovenbouw

Rodger van der Linden

Rodger van der Linden

Pandaberen (groep 6)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Suzanne Schaap

Suzanne Schaap

Vlotte Vleermuizen

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr
Teamleider bovenbouw

Justin Wolffensperger

Justin Wolffensperger

Toffe Tijgers (groep 7)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr

Kenneth van Harten

Kenneth van Harten

Wolvennest (groep 8)

Dagen aanwezig: ma,di,wo,do,vr
ICT-Coördinator

Plusgroep

Tjarda van Bemmel

Tjarda van Bemmel

Ijverige Ijsberen

Dagen aanwezig: di